PL   |   EN

Portal Aktywności Obywatelskiej

Portal Aktywności Obywatelskiej
źródło : pixabay.com
Porozmawiajmy o … efektywności energetycznej. Trawniki na dachach, gwarancja dostępu do taniego prądu, rozwój energii jądrowej, odejście od energii jądrowej, więcej ścieżek rowerowych w miastach, a może więcej bezpłatnych parkingów? Każdy z nas może skorzystać z szansy wypowiedzenia się jak widzi efektywność energetyczną w Europie. Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na politykę Unii Europejskiej. Zapraszamy do rozmowy z europejskimi konsumentami.

Zapewne jeszcze nie wiesz o istnieniu Citizens’ Engagement Platform (CEP) European Citizens’ Panels - European Commission (europa.eu)

Jest to przestrzeń internetowa, w której wszyscy obywatele UE mogą dzielić się swoimi przemyśleniami, wymieniać się pomysłami i angażować się w debatę na temat polityk i działań UE. Stanowi uzupełnienie Europejskich Paneli Obywatelskich, które są fizycznymi spotkaniami z udziałem reprezentatywnych próbek obywateli UE wybranych przez Komisję w celu omówienia konkretnych tematów.

Inauguracyjna debata Platformy zaprasza obywateli do dzielenia się swoimi poglądami na temat efektywności energetycznej, a nadsyłanie komentarzy można zgłaszać do końca maja: Efektywność energetyczna (europa.eu)

źródło: Federacja Konsumentów 

Tagi

Stworzone przez allblue.pl