PL   |   EN

Czwarty doroczny Globalny Przegląd Elektroenergetyczny Embera

Czwarty doroczny Globalny Przegląd Elektroenergetyczny Embera
źródło : ember-climate.org
Czwarty doroczny Globalny Przegląd Elektroenergetyczny Embera ma na celu zapewnienie najbardziej przejrzystego i aktualnego przeglądu zmian w globalnej produkcji energii elektrycznej w 2022 roku oraz realistycznego podsumowania, jak "na dobrej drodze" jest transformacja elektroenergetyczna do ograniczenia globalnego ogrzewania do 1,5 stopnia.

Raport analizuje dane dotyczące energii elektrycznej z 78 krajów reprezentujących 93% globalnego zapotrzebowania na energię elektryczną i zawiera szacunkowe zmiany w pozostałej generacji. Analizie poddano również dziesięć krajów i regionów emitujących najwięcej CO2, odpowiedzialnych za ponad 80% globalnej emisji CO2.

Udostępniamy wszystkie dane, aby umożliwić innym przeprowadzenie własnej analizy i pomóc w szybszym przejściu na czystą energię elektryczną.

Raport możesz pobrać TUTAJ

Premiera Raportu 

Zapraszamy na webinarium poświęcone wprowadzeniu naszego Globalnego Przeglądu Energii Elektrycznej.

Wydarzenie będzie prowadzone przez Nat Bullard i obejmie dyskusję z przedstawicielami Międzynarodowej Agencji Energetycznej (IEA), Global Renewables Alliance, International Solar Alliance (ISA), Global Wind Energy Council (GWEC), Rocky Mountain Institute (RMI), Greenpeace East Asia oraz Institute for Energy Economics and Financial Analysis (IEEFA). 

Podczas wydarzenia analitycy Embera przedstawią kluczowe wnioski z raportu, który analizuje dane dotyczące energii elektrycznej z 2022 roku w 78 krajach reprezentujących 93% globalnego zapotrzebowania na energię elektryczną, zapewniając pierwszy dokładny obraz globalnej transformacji elektrycznej w 2022 roku.

???? Środa 12 kwietnia br.
⏰ 7-8 rano Nowy Jork, 12-1 wieczorem Londyn, 7-8 wieczorem Pekin
???? Zarejestruj się tutaj

 

Tagi

Stworzone przez allblue.pl