więcej


Polityka klimatyczna

Obrońcy Puszczy Białowieskiej z nagrodą im. Anny Laszuk (20457)

2018-03-28

Drukuj
galeria

fot. TOK FM

Obrońcy Puszczy Białowieskiej, grupa aktywistów, która sprzeciwiła się niszczeniu Puszczy Białowieskiej i zorganizowała „Obóz dla Puszczy”. Na miejscu przeciwstawiali się dalszej dewastacji tego najstarszego polskiego lasu. 

Z wielkim uznaniem i radością Instytutu na rzecz Ekorozwoju jako całość jak i także poszczególni pracownicy i współpracownicy składają serdecznie gratulacje OBROŃCOM PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ za otrzymaną NAGRODĘ im. ANNY LASZUK.  Radio TOK FM przyznaje co roku swoją  nagrodę  osobie, instytucji lub organizacji za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, dzieła lub wypowiedzi, które w ciągu minionego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość. Dzielimy się z Państwem tą radosną infotmacją po hasłem "CAŁA PUSZCZA PARKIEM NARODOWYM".

fot. TVN


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej