ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Finansowanie przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej i OZE dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych - konferencja w Krakowie (20498)

Katarzyna Wolańska
2018-05-10

Drukuj
galeria

źródło: www.wfos.krakow.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zaprasza 18 maja 2018 na konferencję „Finansowanie przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej i OZE dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych”.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”, który finansowany jest ze środków UE (poddziałanie 1.3.3. Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020).

Jest przeznaczone dla przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych województwa małopolskiego.

Konferencja ma na celu popularyzację zagadnień związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz zastosowaniem odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł finansowania inwestycji w tym zakresie.

Odbędzie się 18.05.2018, w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Agrarnej przy ulicy Królowej Jadwigi 248 w Krakowie.

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 16 maja 2018r. na adres: konferencja.doradcy@wfos.krakow.pl.

Wydarzenie jest bezpłatne, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program znajduje się na stronie organizatora: www.wfos.krakow.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej