ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Dokonano wyboru Moderatorów Debat Klimatycznych (14100)

2012-03-20

Drukuj

W okresie od Października 2012 do marca 2013 roku Instytut na rzecz Ekorozwoju przeprowadzi ponad 80 debat klimatycznych w powiatach rozsianych po całej Polsce. Aby sprawnie przeprowadzić cały proces w marcu zakończyła się rekrutacja Moderatorów Debat Klimatycznych.


Rekrutacja składała się z kilku etapów. W pierwszym wybrano 24 osoby, które otrzymały możliwość uczestnictwa w specjalnym szkoleniu. Szkolenie odbyło się w pierwszych dniach marca w Puławach i było połączone z dalszym etapem wyboru ostatecznej grupy Moderatorów. Po szkoleniu grupa wybranych osób została zawężona do 12 oraz 3 dodatkowym osobom przyznano status moderatorów rezerwowych.

Oto lista wybranych osób:
Dominika Dzwonkowska z Warszawy
Joanna Godlewska z Białegostoku
Bożena Gorczyca z Malborka
Anna Traut-Seliga spod Skierniewic
Helena Wyligała z Wrocławia
Krzysztof Ciurej spod Suchej Beskidzkiej
Paweł Sikora ze Żnina
Elwira Rycaj z Lublina
Jacek Zatoński z Poznania
Katarzyna Juras z Krakowa
Agnieszka Czachowska z Tychów
Wojciech Kłosowski z Bielska-Białej

Oto lista osób rezerwowych:
Tomasz Pawelec z Kędzierzyna-Koźle
Paweł Pogorzelski z Zambrowa
Michał Sobczyk z Łodzi

Wybrane 12 osób z listy podstawowej zostanie podzielonych na dwuosobowe zespoły, w których będą prowadziły debaty w 6 różnych obszarach Polski. Wstępny podział obszarów pomiędzy zespoły zasugerowany przez Komisję Rekrutacyjną można zobaczyć pod linkiem [zobacz>>].


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej