ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Nabór uzupełniający na Lokalnych Inicjatorów Społeczeństwa Obywatelskiego do 5 sierpnia 2011 (12959)

2011-07-22

Drukuj

Instytut na rzecz Ekorozwoju poszukuje aktywnych osób interesujących się lokalnymi działaniami w obszarze ochrony środowiska i chcących działać na rzecz ochrony klimatu do pracy w charakterze Lokalnych Inicjatorów Społeczeństwa Obywatelskiego (LISO) projektu "Dobry Klimat dla Powiatów".

Przyjmujemy zgłoszenia do pracy na terenie następujących powiatów:

- brodnickiego (woj. kujawsko-pomorskie)
- drawskiego (woj. zachodniopomorskie)
- kolskiego (woj. wielkopolskie)
- krośnieński (Krosno Odrzańskie, woj. lubuskie)
- lęborski (woj. pomorskie)
- wałbrzyski (woj. dolnośląskie)
- wągrowiecki (woj. wielkopolskie)
- żuromiński (woj. mazowieckie)

Proponujemy współpracę w ramach projektu „Dobry Klimat dla Powiatów”. Partnerami projektu są: Instytut na rzecz Ekorozwoju, Związek Powiatów Polskich oraz Community Energy Plus z Wlk. Brytanii.

Celem tego partnerskiego przedsięwzięcia jest aktywizowanie polskich samorządów do działań prowadzących do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz służących lepszej adaptacji do zmian klimatu. Projekt rozpoczął się 1 września 2010 r. i będzie realizowany do sierpnia 2015 r. Więcej o projekcie.

Oferujemy udział w ciekawym przedsięwzięciu, szkolenie w zakresie prowadzenia wywiadów, szkolenie dotyczące problematyki zmian klimatu, wynikających z nich zagrożeń oraz sposobów przeciwdziałania ich negatywnym skutkom, udział w debatach i wsparcie merytoryczne z zakresu zmian klimatu. Szczegółowy zakres obowiązków znajduje się pod linkiem: Zakres obowiązków LISO

Jednym z warunków zatrudnienia jest wzięcie udziału w spotkaniu edukacyjnym. Takie spotkanie odbędzie się na przełomie sierpnia i września 2011 r. w Warszawie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie, w terminie do 5 sierpnia 2011, krótkiego CV i listu motywacyjnego (z podaniem jednego powiatu, którym dana osoba jest zainteresowana), na adres:  doklip[at]ine-isd.org.pl. Kontakt telefoniczny: 22 851 04 04

Projekt realizowany z udziałem środków instrumentu finansowego LIFE+ Komisji Europejskiej i środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej