ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Nabór na Moderatorów Debat Klimatycznych (13430)

2011-10-19

Drukuj

W związku z realizacją projektu „Dobry Klimat dla Powiatów” (DOKLIP) Instytut na rzecz Ekorozwoju z Warszawy ogłasza nabór na MODERATOROW DEBAT KLIMATYCZNYCH (MDK).

Poszukujemy osób po studiach 5-letnich lub II stopnia (m.in. geografia, polityka regionalna, szeroko rozumiana ochrona środowiska), aktywnych społecznie, łatwo nawiązujących kontakty z ludźmi, posiadających doświadczenie w moderowaniu dyskusji lub prowadzeniu spotkań i zainteresowanych tematyką zmian klimatu oraz rozwoju energetyki ze źródeł odnawialnych, chętnych do poszerzenia wiedzy w tym zakresie.

OFERUJEMY

• udział w interesującym projekcie i współpracę z prężnymi i renomowanymi instytucjami – Instytutem na rzecz Ekorozwoju i Związkiem Powiatów Polskich;
• wynagrodzenie za pracę na rzecz projektu;
• bezpłatne, trzydniowe szkolenie w dniach 1-3 marca 2012 poprzedzające rozpoczęcie pracy w projekcie z zakresu: ochrony klimatu i adaptacji do jego zmian, prowadzenia debat, budowania strategii gospodarki niskoemisyjnej, realizacji projektu (działania, współpraca, komunikacja, rozliczenia, itp.),
• zdobycie nowych kwalifikacji, możliwość poznania interesujących środowisk, emocjonującą pracę w kreowaniu programów rozwoju lokalnego.

Udział w szkoleniu nie stanowi gwarancji dalszej współpracy. Decyzja, co do wyboru MDK, należy do lidera projektu i będzie ona podjęta na podstawie analizy kwalifikacji, rozmów i aktywności podczas szkolenia. Planowane jest zatrudnienie 10 osób. Zatrudnione osoby będą intensywnie zaangażowane w prowadzenie debat klimatycznych od października 2012 do marca 2013.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z uzasadnieniem chęci udziału w projekcie i możliwości wykorzystania projektu „Dobry Klimat dla Powiatów” we własnych działaniach oraz podaniem województw, w których mogliby prowadzić debaty na adres: doklip@ine-isd.org.pl lub Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, ul. Nabielaka 15 lok. 1, 00-743 Warszawa do dnia 25 listopada 2011 roku. Odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.


Szczegóły na temat naboru: o pobrania. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: doklip@ine-isd.org.pl lub telefoniczny: 22 851 04 04.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej