ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Wyniki naboru na Moderatorów Debat Klimatycznych (13795)

2012-01-05

Drukuj

Prezentujemy wyniki naboru na Moderatorów Debat Klimatycznych projektu "Dobry Klimat dla Powiatów". W naborze zgłosiło się 98 kandydatów, z których wyłoniliśmy 25 osób, które zyskają prawo udziału w drugim etapie naboru, tj. szkoleniu dla Moderatorów, w wyniku którego liczba zatrudnionych przez nas osób zostanie ograniczona do 10. 

Wyniki naboru można pobrać w pliku PDF [zobacz>>]

Każdego z kandydatów oceniło 3 ekspertów przy zastosowaniu kryteriów podanych w ogłoszeniu. Ranking został sporządzony po uśrednieniu dla każdego kandydata miejsc w rankingu sporządzonym przez każdego eksperta. 

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w najbliższym czasie. Ponieważ liczymy się z możliwością rezygnacji niektórych wybranych kandydatów z udziału w szkoleniu, osoby niezakwalifikowane prosimy o pozostawanie z nami w kontakcie. 

Szkolenie dla Moderatorów Debat Klimatycznych odbędzie się w dniach 1-3 marca 2012 roku. Obecnie trwa wybór miejsca oraz określanie szczegółowego programu szkolenia. 


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej