ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

I Samorządowa Konferencja Klimatyczna (14117)

2012-03-22

Drukuj

doklip_logoInstytut na Rzecz Ekorozwoju i Związek Powiatów Polskich zapraszają na I Samorządową Konferencję Klimatyczną, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2012 r. w Centrum Konferencyjnym w Warszawie przy ulicy Puławskiej 15.

Konferencja wieńczy pierwszy etap projektu „Dobry klimat dla powiatów” i ma na celu rozpoczęcie działań sieci powiatów związanych deklaracją „Dobry Klimat dla Powiatów”. Głównymi adresatami konferencji są samorządy lokalne: powiatowe i gminne. Konferencję zaplanowano dla uczestników z całej Polski, głównie reprezentantów 114 powiatów uczestniczących w projekcie.

Uczestnicy ponoszą jedynie koszty podróży, natomiast nocleg i wyżywienie pokrywają organizatorzy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczególnie zapraszamy starostów i prezydentów miast na prawach powiatu oraz osoby zajmujące się sprawami środowiska w urzędach powiatowych. Zgłoszenia prosimy dokonywać na załączonym formularzu (plik doc, 2MB) [zobacz>>].

Na tej konferencji trzeba być, więc serdecznie zapraszamy.

List prezesów Związku Powiatów Polskich oraz Instytutu na rzecz Ekorozwoju (plik pdf, 200KB) [zobacz>>]
Program konferencji (plik pdf, 300KB) [zobacz>>]

Program konferencji w języku angielskim (plik pdf, 300KB) [zobacz>>]


Konferencja jest częścią obchodów 20-lecia programu LIFE+

Life_logo20years_rgb


Oprócz partnerow projektu "Dobry klimat dla powiatów" w organizacji konfrencji uczesniczy także Krajowa Agencja Poszanowania Energii w ramach projektu COM2COM finansowanego ze środków programu Intelligent Energy Europe. 
come2com-01iee_logo_supportedby_300


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej